False Eyelashes For Curly Lashes

False Eyelashes For Curly Lashes

Niezależnie od swoich curly rzęsy, istnieje wiele różnych rodzajów False Eyelashes dostępne na rynku dzisiaj. Te wahają się od wielokrotnego użytku i jeden rozmiar pasuje do specjalistycznych rzęs można dostać w lokalnym domu towarowym. Niezależnie od rodzaju Fałszywe rzęsy wybrać, oto kilka wskazówek, co należy szukać.

C-curl vs D-curl

Wybór stylu fałszywych rzęs może być trudny. Musisz rozważyć swój kształt oka i jak grube lub cienkie są twoje naturalne rzęsy. Można wybrać z wielu różnych rodzajów fałszywych rzęs. Możesz chcieć wybrać bardziej dramatyczny styl na specjalne okazje lub zdecydować się na bardziej naturalny wygląd do codziennego noszenia. Można również mieszać różne loki, aby osiągnąć bardziej wyjątkowy wygląd.

C-curl i D-curl są dwa z najbardziej popularnych stylów sztucznych rzęs. Oba dodają objętości i długości do swoich rzęs. Jednak C loki są nieco mniej dramatyczne niż D loki. C loki mogą sprawić, że oczy wyglądają mniejsze i może również stworzyć szeroko otwarte spojrzenie bez wyglądania zbyt ciężkie. Są one również doskonałe dla klientek o małych oczach.

W zależności od kształtu Twoich oczu, możesz wybrać loki C, D lub L. Długość Twoich rzęs również będzie miała wpływ na osiągnięty wygląd. Jeśli Twoje oczy są bardzo wąskie lub masz obrzmiałe powieki, powinnaś wybrać dłuższe rzęsy. Z drugiej strony, jeśli Twoje oczy są bardzo szerokie i masz proste, skierowane w dół rzęsy, możesz wybrać krótszą rzęsę.

Zarówno loki C, jak i D świetnie nadają się do otwarcia oczu. Jednak loki D nadadzą Ci bardziej lalkowy wygląd, podczas gdy loki C są najlepsze dla bardziej naturalnego efektu. Dobrym pomysłem jest wybranie loku, który jest zbliżony do Twojej naturalnej długości rzęs.

Loki C są zazwyczaj używane dla klientek, które chcą osiągnąć efekt “doll-eye”, ale nie mają objętości loka D. Są one również świetne dla klientek z oczami zakapturzonymi lub monokolorowymi. Są również idealne dla klientów, którzy chcą, aby ich rzęsy dotykały brwi.

Rzęsy D curl są świetną opcją dla klientów, którzy chcą dramatycznego wykończenia. Stworzą one pełną linię rzęs i efekt lalkowego oka. Jednak rzęsy D są trudniejsze do nałożenia niż C. Są one również mniej trwałe. Mogą wymagać częstszego nakładania.

Wielokrotnego użytku vs jeden rozmiar dla wszystkich

Korzystanie z fałszywych rzęs, aby zwiększyć swoje rzęsy jest najszybszy i najbardziej zabawny sposób, aby przejść od zera do glam w krótkim czasie. W rzeczywistości, fałszywe rzęsy są tak zabawne, że prawdopodobnie będziesz chciał nosić je przez całą dobę. Korzyści z noszenia fałszywych rzęs obejmują bardziej seksowny wygląd i bardziej pewne siebie poczucie siebie. Najlepszą częścią jest to, że nie trzeba wydać całą swoją wypłatę na produkt. Na szczęście istnieją dziesiątki fałszywych producentów rzęs w całym kraju. Będziesz musiał zrobić trochę zakupów, aby znaleźć najlepsze oferty. Oprócz ceny, ważne jest również, aby wziąć pod uwagę jakość produktu. W szczególności, będziesz chciał szukać rzęs, które jest wolne od wszelkich klejów lub klejów. Ponadto, dobrym pomysłem jest zdejmowanie rzęs z powiek co jakiś czas, aby upewnić się, że nie nosisz lepkiego oka. Jest to szczególnie ważne, jeśli zakładasz sztuczne rzęsy po raz pierwszy.

Ważne jest również, aby pamiętać, że fałszywe rzęsy nie są dla wszystkich, zwłaszcza jeśli jesteś kimś o wrażliwym typie skóry. W rzeczywistości, jeśli jesteś typem osoby, która jest uczulona na klej, możesz mieć trudniejszy czas, aby znaleźć rzęsę, która nie będzie trzymać się twarzy.

Zrównoważenie górnych rzęs z paskami da złudzenie odsunięcia oczu

Używanie pasków do rzęs to nie tylko wzmocnienie rzęs, ale może to być również świetny sposób na podkreślenie wyglądu. Istnieje wiele rodzajów pasków rzęs do wyboru, więc ważne jest, aby wybrać te, które będą uzupełniać swój kształt oczu. Jest to również dobry pomysł, aby użyć odpowiedniego kleju i spróbować wybrać taki, który jest przeznaczony do dwóch dni.

Świetną wskazówką jest nałożenie cienkiej warstwy kleju od jednego kącika do drugiego. To pomoże twoje rzęsy pozostać curvier na dzień. Kolejna wskazówka jest, aby uniknąć dmuchanie kleju do oka, ponieważ może to spowodować zarazki dostać się do oka.

W rzeczywistości najważniejszą częścią tej sztuczki jest zastosowanie odpowiedniego rodzaju kleju. Klej powinien być lepki, więc nie będzie się zbytnio ślizgał. Ponadto, rzęsy powinny zaczynać się od miejsca, gdzie zaczyna się większa część rzęs i kończyć kilka rzęs do wewnątrz od zewnętrznego kącika. Dobrym pomysłem jest również to, aby rzęsy nie zwisały nad zewnętrznym kącikiem oka, ponieważ sprawi to, że oczy będą wyglądały na opadnięte.

Dobrym pomysłem jest również wypróbowanie kilku różnych stylów rzęs, aby znaleźć te, które najlepiej wyglądają na Twoich oczach. Jeśli masz okrągłe oczy, użyj podkręconych rzęs, ponieważ podkreślą one środek oka. Jeśli masz oczy zakapturzone, wybierz zamiast nich rzęsy stożkowe. Dodatkowo, dobrym pomysłem jest użycie aplikatora do rzęs. Pomoże Ci to uzyskać ładną, równą aplikację.

Jest to również dobra wskazówka, aby zastosować cienką warstwę kleju na powiekach, ponieważ pomoże to zapobiec rzęsy od szturchanie gałek ocznych. Spróbuj również sprawić, aby Twoje rzęsy wyglądały bardziej interesująco poprzez ich wyginanie. Dzięki temu Twoje oczy będą wyglądały na większe i bardziej wyraziste.

Jeśli interesuje Cię najnowszy trend w modzie na rzęsy, spróbuj poeksperymentować z różnymi stylami pasków do rzęs. Jeśli masz wrażliwe oczy, możesz spróbować ultra lekkich pasków do rzęs.

Usuwanie rzęs z powiek

Posiadanie sztucznych rzęs może być świetnym sposobem na dodanie dramatyzmu do swojego wyglądu. Mogą one również sprawić, że rzęsy wydają się dłuższe i objętościowe. Ale jeśli nie jesteś ostrożny o usunięciu ich, mogą one spowodować uszkodzenie swoich naturalnych rzęs. Najlepszym sposobem na usunięcie sztucznych rzęs jest użycie środka do demakijażu i kilku prostych technik.

Zacznij od umycia twarzy ciepłą wodą. To zmiękczy klej, który trzyma rzęsy na powiekach. Następnie możesz użyć środka do demakijażu, aby pozbyć się kleju. Możesz również użyć ciepłego, wilgotnego wacika, aby poluzować klej.

Gdy klej zostanie poluzowany, nałóż na wacik odrobinę oleju. Przesuń wacik po pasku rzęs na powiece. Spowoduje to poluzowanie kleju do rzęs i usunięcie go z powiek.

Jeśli klej nie schodzi łatwo, spróbuj użyć ciepłego kompresu. Przytrzymaj kompres przy rzęsach przez kilka minut, aby zmiękczyć klej. Możesz również użyć sterylnego roztworu do płukania oczu, aby usunąć klej.

Jeśli masz alergię, ważne jest, aby usunąć rzęsy tylko wtedy, gdy czujesz się komfortowo. Dla osób z silną alergią, ważne jest, aby skontaktować się z lekarzem. Niektórzy ludzie mieli problemy z infekcjami oczu po usunięciu przedłużenia rzęs.

Amerykańska Akademia Okulistyki zaleca pozostawienie usuwania rzęs licencjonowanemu estetykowi. Być może trzeba będzie użyć bi-fazowego removera. Ten rodzaj remover może rozpuścić klej, ale może być również drażniący dla Twojej skóry.

Technik rzęs zazwyczaj używa sterylizowanych pęset do usuwania rzęs. Możesz również kupić zestaw, który zawiera środek do usuwania rzęs, ale profesjonaliści nie zalecają tej metody.

Jeśli nadal masz problemy z usunięciem rzęs, spróbuj użyć swojego ulubionego oleju. Oliwa z oliwek, na przykład, może rozpuścić klej do rzęs. Jest również dobra do odbudowy skóry. Możesz również użyć oleju kokosowego lub oleju rycynowego. Ważne jest, aby przetestować olej przed nałożeniem go na powieki, ponieważ te oleje mogą powodować swędzenie.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *